B2B Solutions

Ota yhteyttä
– saat kaikki tarvitsemasi IT-palvelut meiltä

Jos puntaroit ICT:n ulkoistamista, nykyisen kumppanisi vaihtamista tai tarvitset asiantuntijan apua, ota ihmeessä yhteyttä. B2B Solutions takaa työntekijöillesi toimivan, turvallisen ja tuottavan työn edellytykset ajantasaisen ICT:n keinoin. Työmme on täsmällistä, palvelumme ensiluokkaista ja kommunikointi kanssamme onnistuu niin suomeksi, ruotsiksi kuin englanniksi. Voit ottaa meihin yhteyttä sähköpostilla, puhelimella tai ruksittamalla tarpeet, joiden kehittämiseen tarvitset apua.





    Huolto
    monitoimilaitteet

    020 752 9009
    info@b2bsolutions.fi

    Avoinna arkisin klo 7–18

    Laskutus

    laskutus@b2bsolutions.fi

    Verkkolaskutusosoite: 003709500386
    Välittäjä Maventa / 003721291126

    B2B Solutions

    info@b2bsolutions.fi

    Helsinki

    Eteläranta 10
    00130 HELSINKI

    Hämeenlinna

    Vankanlähde 7
    13100 Hämeenlinna

    Joensuu

    Pilkontie 5
    80130 Joensuu

    Kuopio

    Tehdaskatu 16
    70620 Kuopio

    B2B Solutions tiimi

    myynti@b2bsolutions.fi

    Peter Weckström

    Myynti Partner, Founder
    (Uusimaa)
    peter@b2bsolutions.fi
    040 066 6666

    Tommy Thun

    Key Account Manager, Partner
    (Uusimaa)
    tommy.thun@b2bsolutions.fi
    040 079 0858

    Heikki Järvinen

    Key Account Manager, Partner
    (Uusimaa)
    heikki.jarvinen@b2bsolutions.fi
    040 076 0797

    Riku Hakonen

    Key Account Manager
    (Uusimaa)
    riku.hakonen@b2bsolutions.fi
    040 574 2323

    Arto Lehtimäki

    Key Account Manager
    (Kanta-Häme / Pirkanmaa)
    arto.lehtimaki@b2bsolutions.fi
    050 466 9445

    Mikko Kovero

    Aluejohtaja, Partner
    (Pohjois-Karjala)
    mikko.kovero@b2bsolutions.fi
    050 544 3416

    Tero Korkalainen

    Key Account Manager
    (Pohjois-Savo)
    tero.korkalainen@b2bsolutions.fi
    044 540 1912

    Kari Wijkberg

    Kimmo Lång

    Kimmo Nevalainen

    Raif Josepoff

    Jani Järvinen

    Töihin B2B Solutionsille?

    Haemme jatkuvasti uusia huippuja kollegoja kasvavaan joukkoomme. Olisitko sinä seuraava meidän tuleva työkaveri?

    Lähetä viesti